Úvod / Co je ověřeno zákazníky?

Co je ověřeno zákazníky?

Co je Ověřeno zákazníky?

Naše společnost je zařazena do programu Ověřeno zákazníky společnosti Heureka. Certifikát Ověřeno zákazníky, udělený na základě spokojenosti zákazníků, buduje důvěru v nákup ve našem e shopu. Díky této službě získá naše společnost zpětnou vazbu přímo od našich klientů, abychom věděli, kde a v čem se můžeme ještě zlepšovat.

Jak Ověřeno zákazníky funguje?

Vždy, když v našem e shopu nakoupíte, přijde vám krátký dotazník, kde vás poprosíme o zhodnocení spokojenosti s nákupem u nás. Pokud nám větší množství zákazníků řekne, že nakupování v našem obchodě je jedna radost, dostaneme od Heureky certifikát Ověřeno zákazníky.

Tento dotazník vám Heureka zašle pokaždé, když u nás nakoupíte. Samozřejmě, pokud ve smyslu § 7 odst. 3 zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti, zaslání tohoto dotazníku neodmítnete.

Zaslání dotazníku v rámci programu Ověřeno zákazníky provádíme na základě našeho oprávněného zájmu – pro účely přímého marketingu ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. f) GDPR, což je právní základ zpracování osobních údajů, a z tohoto důvodu není vyžadován souhlas klienta. Zaslání e-mailového dotazníku v rámci programu Ověřeno zákazníky můžete kdykoli odmítnout zaškrtnutím v nákupním košíku při provádění objednávky v našem internetovém obchodě nebo jej najdete v odkazu e-mailu s dotazníkem. V případě vaší námitky vám dotazník již nebudeme dále zasílat.

Pro zasílání dotazníků, vyhodnocování zpětné vazby a analýzu tržního postavení využíváme zpracovatele, kterým je provozovatel portálu Heureka.cz, kterému předáváme informace o vaší e-mailové adrese.

Vaše osobní údaje nejsou při zasílání e-mailových dotazníků předány žádné třetí straně pro jejich vlastní účely.

Certifikát, který naše společnost získá není doživotní. Stačí několik ne zcela spokojených zákazníků a je pryč. Sledujeme aktuální kvalitu e shopu a díky tomu vždy poznáte, jestli náš obchod poskytuje svým zákazníkům skvělé služby.

Certifikát má dvě úrovně

Modré Ověřeno zákazníky získávají ty e shopy, které jsou zapojeny do služby Ověřeno zákazníky a za období posledních 90 dní získají dostatečný počet respondentů v řádu desítek hodnocení. Zároveň pro získání certifikátu potřebuje e shop minimálně 90 % doporučení za posledních 90 dní.

Zlaté Ověřeno zákazníky získávají ty e shopy, které jsou zapojeny do služby Ověřeno zákazníky a za období posledních 90 dní získají dostatečný počet respondentů v řádu stovek hodnocení. Zároveň pro získání certifikátu potřebuje e shop minimálně 97 % doporučení za posledních 90 dní.

VAŠE DATA JSOU U NÁS V BEZPEČÍ

Chceme, abyste se v našem internetovém obchodě cítili pohodlně a mohli nakupovat v klidu. Abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z nakupování, musíme web řádně zabezpečit.

Pracujeme s šifrováním SSL. Poznáte to podle dvou znaků: buď podle ikonky zámku v adresním řádku prohlížeče nebo na začátku adresy webu https://. Pokud ve svém prohlížeči uvidíte aspoň jeden z těchto znaků, když jste v našem e-shopu, můžete si být jisti, že je připojení k nám šifrované, a proto bezpečné.