Úvod / Vše o nákupu

Vše o nákupu

Základní informace

Okamžitá fixace ceny

Investiční zlato můžete objednávat v pracovních dnech Po-ČT od 9:00 do 16:00 a v Pá od 9:00 do 15:30 vždy v konečných cenách. Ceny jsou aktualizovány v minutových intervalech. Mimo otevírací dobu nelze objednávku provést.

Měny nákupu

Volbou v pravém horním rohu si zvolíte měnu, ve které chcete cenu zboží v eshopu zobrazit a také v jaké chcete objednávku uhradit. Nabízíme celkem 3 měny: CZK, EUR a BTC (bitcoin).

Možnosti úhrady

Autorizace objednávky prostřednictvím SMS zprávy

Pro dokončení objednávky provádíme autorizaci vašeho mobilního telefonu, který jste uvedli do objednávkového formuláře. Na mobilní telefon zašleme SMS zprávu s autorizačním kódem, který následně vepíšete do připravené kolonky v objednávce. Bez této autorizace nemůžete objednávku dokončit. Autorizaci prostřednictvím SMS zprávy provádíme vždy při první objednávce. Další objednávky již autorizaci nevyžadují.
Za účelem kontroly objednávky vás budeme na autorizované mobilní číslo telefonicky kontaktovat. 

Maximální hodnota jedné objednávky

Maximální hodnota první objednávky je omezena na 1,1 mil. CZK. Po prvním nákupu zvyšujeme limit maximální hodnoty jedné objednávky na 2,2 mil. CZK. Limit je vázán vždy na mobilní telefonní číslo vepsané do objednávkového formuláře.

Objednávka zboží je závazná

Prodej investičního zlata je prodej zboží, jehož cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na vůli dodavatele. S ohledem na tuto skutečnost nemá spotřebitel právo na odstoupení od smlouvy bez udání důvodu, jak je uvedeno v občanském zákoníku.