Úvod / Vše o nákupu / Doprava a dodání

Doprava a dodání

Spolehlivá doprava a dodání investičních kovů je pro nás prioritou. Zboží zasíláme pojištěné na jeho plnou cenu cenným psaním.

Dárek pro vás: Jako omluvu za omezení během koronavirové epidemie pro vás máme bezpečnou dopravu cenným psaním zcela zdarma. Poštovné zdarma platí do odvolání. 

Doprava přepravcem

Dle vašeho výběru bude zboží dodáno přepravcem (Česká pošta) do vlastních rukou na adresu, nebo na pobočku přepravce. V případě osobního převzetí si dohodneme den a čas převzetí při telefonickém potvrzení objednávky.

cp-cenne-psani

Česká pošta – cenné psaní do ruky

Nejbezpečnější a nejlevnější forma dodání investičního zlata po celé ČR. Investiční zlato bude odesláno jako cenné psaní výhradně do vašich rukou; zásilku nemůže převzít jiná osoba, než které je zásilka adresována (ani manželka/mažel). Zabaleno v bezpečnostní obálce a pojištěno na plnou hodnotu zboží. Při doručování zásilky vám bude emailem a sms zprávou zaslána informace o čísle zásilky, prostřednictvím kterého můžete sledovat její polohu.

cp-cenne-psani

Česká pošta – cenné psaní na poštu

Anonymní forma dodání investičního zlata na jakoukoliv poštu po celé ČR. Investiční zlato bude odesláno jako cenné psaní výhradně do vašich rukou; zásilku nemůže převzít jiná osoba, než které je zásilka adresována (ani manželka/mažel). Zabaleno v bezpečnostní obálce a pojištěno na plnou hodnotu zboží. Při uložení zásilky na poště vám bude emailem a sms zprávou zaslána informace o čísle zásilky, kterou si můžete následně vyzvednout.

sl-posta

Slovenská pošta – cenné psaní do ruky

Nejbezpečnější a nejlevnější forma dodání investičního zlata na Slovensko. Investiční zlato bude odesláno jako cenné psaní výhradně do vašich rukou. Zabaleno v bezpečnostní obálce a pojištěno na plnou hodnotu zboží. Při odeslání zásilky vám bude emailem zaslána informace o čísle zásilky, prostřednictvím kterého můžete sledovat její polohu. Maximální hodnota jedné zásilky je 10 000 EUR.

Ceny dopravy

DopravaPři platbě bankovním převodem, BTCPři platbě na dobírku / platbě v hotovosti
Cenné psaní ČP na poštu Zdarma do 10 000 CZK sazbou 50 CZK + za každých započatých 10 000 CZK pak 6 CZK
Cenné psaní ČP na adresu Zdarma do 10 000 CZK sazbou 50 CZK + za každých započatých 10 000 CZK pak 6 CZK
Osobní převzetí Zlín Zdarma Zdarma
Osobní převzetí Praha Zdarma Zdarma
Slovensko Zdarma nelze

Pozn.: Datum a čas osobního převzetí ve Zlíně, nebo v Praze (pobočky níže) vzhledem ke stávající epidemiologické situaci a uzavřeným provozovnám sjednáváme pracovní den předem telefonicky.

Tip: Zboží odeslané přepravcem můžete kdykoliv sledovat on-line na stránkách České pošty Sledování zásilek.

Osobní převzetí – Zlín, Praha

Dle vašeho výběru bude zboží dodáno přepravcem (Česká pošta) do vlastních rukou na adresu, nebo na pobočku přepravce. V případě osobního převzetí si s vámi dohodneme den a případně čas převzetí telefonicky při potvrzení objednávky.

Osobní převzetí ve Zlíně

ZLATÉ REZERVY s. r. o.
divize zlatosnadno.cz
nám. T. G. Masaryka 588
760 01 Zlín

Klientská linka: +420 577 440 037
E-mail: info@zlatosnadno.cz

Vlastní zázemí s působností na trhu již více jak 10 let.

Osobní převzetí v Praze

ZLATNICTVÍ LONY
Obchodní zastoupení ZLATÉ REZERVY s.r.o. v Praze
divize zlatosnadno.cz
Na Poříčí 1070/19
110 00 Praha 1

Klientská linka: +420 577 440 037
E-mail: info@zlatosnadno.cz