Úvod / Vše o nákupu / Okamžitá fixace cen

Okamžitá fixace cen

Investiční zlato a stříbro objednané prostřednictvím e-shopu zlatosnadno.cz je vždy v konečných cenách – vždy platí okamžitá fixace ceny. Cena, kterou vidíte v momentě odeslání objednávky, je vždy konečná.

Jak určujeme cenu zlata a stříbra?

Cena investičního zlata a stříbra se odvíjí od hodnot zveřejňovaných na mezinárodních burzách. Ceny kolísají prakticky nepřetržitě, a proto ceny drahých kovů aktualizujeme v minutových intervalech.

V tomto nestálém prostředí je tedy bezpodmínečné, aby každý nakupující měl při odeslání objednávky 100% jistotu, že cena, za kterou drahé kovy objednává, je vždy cenou konečnou. Zde není prostor pro kompromis, vaše objednávka je ihned našim systémem fixována a specialisty na drahé kovy telefonicky potvrzena.

Tip: Podívejte se také, jak objednat investiční cenné kovy. Dozvíte se, jak probíhá komunikace po odeslání objednávky a kdy objednané slitky, či mince dodáme.

Cenu zlata a stříbra nenavyšujeme

Velmi častou praktikou obchodníků s cennými kovy je fixování ceny až po přijetí platby, nebo zálohy. Mezitím však může dojít k významné změně ceny a v případě navýšení je tento způsob pro zákazníky nepřijatelný. Novou cenu sice můžete odmítnout, ale přijdete o tu skvělou cenu, kterou jste si „pohlídali".

Tip: Cenu zlatých a stříbrných slitků si na e-shopu můžete nechat hlídat a reagovat na pokles ceny okamžitým nákupem.

Pokud si zvolíte platbu bankovním převodem, máte 3 pracovní dny na její provedení a cena stále zůstává fixovaná. U platby dobírkou je fixace samozřejmostí.