Úvod / Vše o nákupu / 7 důvodů, proč nakoupit na Zlatosnadno.cz

7 důvodů, proč nakoupit na Zlatosnadno.cz

1. Vždy férová cena bez dalších poplatků

Naším heslem je Nejrychlejší cesta ke zlatu a stříbru. Okamžitá fixace cen zlata a stříbra - vždy platí okamžitá fixace ceny. Cena, kterou vidíte v momentě objednávky, je vždy konečná.

Novinka: Jako první na trhu v ČR nabízíme fixaci ceny a férový prodej 24 hodin denně včetně víkendů a svátků.

Přejeme si, aby cenné kovy patřily mezi běžnou investici co nejvíce domácností, proto držíme poměr mezi nákupní a prodejní cenou /tzv. spread/ na co nejnižší hodnotě. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky za uzavření objednávky apod.

2. Pouze certifikované slitky s garancí původu

Prodáváme pouze certifikované zlaté a stříbrné slitky a mince. Zlaté slitky z 24 karátového zlata, které prodáváme, jsou certifikované švýcarskou firmou Argor-Heraeus SA a Valcambi (výrobci a značky).

Slitky odpovídají londýnskému standardu Good Delivery a jsou akceptovány na všech trzích s investičním zlatem.

Argor Heraeus 1oz popis slitku

3. Poštovné a balné zdarma

Za dodání cenných kovů na jakoukoliv adresu v ČR u nás nezaplatíte ani korunu. Zboží zasíláme jako cenné psaní České pošty pojištěné na hodnotu zásilky.

4. Rychlé a bezpečné dodání

Cenné psaní ČPZboží zasíláme jako cenné psaní ČP, pojištěné na jeho hodnotu.
Dle vašeho výběru bude zboží dodáno přepravcem (Česká pošta, Slovenská pošta) do vlastních rukou na adresu, nebo na pobočku přepravce.

V případě osobního převzetí vás budeme telefonicky kontaktovat nejpozději následující pracovní den po přijetí platby a dohodneme den a čas převzetí.

5. Výkup zlata a stříbra

U nás nakoupené cenné kovy od vás rádi vykoupíme.

6. Platba i v bitcoinech a eurech

Volbou v e-shopu si zvolíte měnu, ve které chcete cenu zboží v e-shopu zobrazit a také v jaké chcete objednávku uhradit. Nabízíme celkem 3 měny: české koruny, eura a BTC (bitcoin).

czech-korunaeurobitcoin

7. Bezchybná zákaznická komunikace

O kvalitě naší zákaznické podpory se můžete přesvědčit v recenzích na nejpoužívanějším českém srovnávači produktů Heureka.